rynek pierwotny

Rynek pierwotny

Oferty mieszkań i mieszkań od deweloperów z Warszawy

rynek wtórny

Rynek wtorny

Zadbane mieszkania z rynku wtórnego na sprzedaż i wynajem.

ogłoszenia nieruchomości

Ogłoszenia nieruchomosci

Najnowsze oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości z Warszawy. Codziennie nowe oferty.

Apartamenty w Polsce – rynek nieruchomości.

Chyba każdy z nas widział wnętrze i mieszkanie, które dosłownie „zapierało dech w piersiach” pod każdy względem – powierzchni, układu, standardu wykończenia oraz widoku z okna. Mieszkanie, które sprawia, że od razu chcesz tam zamieszkać i w pełni korzystać z jego potencjału.

nowy jork apartamenty Co odróżnia apartament od zwykłego mieszkania?

Apartamenty posiadają oryginalnie zaprojektowany layout umożliwiający komfortowe użytkowanie nieruchomości i atrakcyjną ekspozycję względem stron świata. Popularnym układem jest czteropokojowe lub pięciopokojowe wnętrze z bezpośrednim połączeniem sypialni z toaletą, dużym przestronnym salonem oraz okazałym tarasem.


Pokoje są projektowane w pełnym rozkładzie (czyli każdy osobny), z osobnymi garderobami i toaletami. Popularnym dodatkiem do apartamentu jest również narożny taras lub znajdująca się bezpośrednio nad całym mieszkaniem powierzchnia do wyłącznego użytku mieszkańca.


Apartamenty często budowane są na wzniesieniach, przy rzekach lub miejscach skąd rozpościera się panoramiczny widok na całe miasto. Apartamenty na ostatnich kondygnacjach (tzw. penthouse) posiadają również wyższe stropy i większe przeszklenia, stąd ich wnętrza są dużo bardziej przestrzenne niż wnętrza zwykłych mieszkań. Najdroższe i najbardziej pożądane apartamenty to właśnie te na najwyższych piętrach.


Termin apartament często błędnie przypisywany jest tylko do dużych wnętrz, choć prawdą jest, że te najdroższe to mieszkania o powierzchni od kilkuset do kilku tysięcy metrów kwadratowych np. uważany za najdroższy na świecie apartament w budynkuTour Odeon zajmuje powierzchnie 3000 m2 i zajmuje pięć ostatnich pięter całego budynku. Nowojorskie apartamenty również mają powierzchnie ponad 1000 m2 – znajdują się w wieżowcach zwanych „condo” ze wspaniałym widokiem na dolny Manhattan lub na rzekę Hudson.


 apartamenty Warszawa

Lokalizacja.

Apartamenty są usytuowane zazwyczaj w trzech typach lokalizacji: zabytkowych kamienicach i budynkach wolnostojących, na zamkniętych osiedlach oraz w dedykowanych lokalizacjach deweloperskich. Szczególnie popularne wśród klientów są mieszkania usytuowane w zabytkowych kamienicach po gruntownym remoncie.

Klasyczne kamienice są budynkami, gdzie klienci kupują zarówno nieruchomość w celach mieszkalnych, jak i biurowych. Apartamenty często powstają na zamkniętych osiedlach, gdzie dostęp do części wspólnych jest utrudniony dla osób postronnych. Kupujący unikają jednocześnie nieruchomości z widokiem na duże bloki lub inwestycji zlokalizowanych tuż przy terenach przemysłowych. Każda lokalizacja ma swoje prawa, którymi rządzi się lokalny rynek.

I tak w Nowym Jorku np. najbardziej cenione są penthousy na ostatnich kondygnacjach pozwalające podziwiać panoramę miasta z ostatniego piętra - zwłaszcza inwestycje deweloperskie, które budowane są w świetnych miejscach, a projektowane układy pomieszczeń są wyjątkowo unikalne (np. przeszklone na trzy strony świata z wysokim na 8m sufitem). Zakup tego typu nieruchomości jest dla nich podwójną inwestycją – po pierwsze zarabiają na wzroście takiej inwestycji w czasie, po drugie mogą ją wynająć za kilkadziesiąt tysięcy dolarów miesięcznie.


apartamenty w Hiszpanii

W Hiszpanii np. największym zainteresowaniem cieszą się apartamenty w pierwszej linii zabudowy od brzegu wody. Nawet niewielkie mieszkania mają świetnie dopasowane tarasy i ekspozycje na atrakcyjne części miasta. Przyjazny klimat, dobre połączenia lotnicze oraz stosunkowo niskie ceny nieruchomości sprawiają, że coraz więcej osób interesuje się tego typu nieruchomościami.


Standard wykończenia.

W projektowaniu i wykańczaniu apartamentów używane są lepszej jakości materiały (i co ważne według jednego stylu architektonicznego). Materiały typu, włoski marmur, merbau, korian, gresy szkliwione, płyty betonowe to materiały powszechnie używane w apartamentach. Co tu dużo mówić – dopiero w dużych wnętrzach pokazują swój efekt. Apartamenty są również nieruchomościami z bardzo dobrze dobranym oświetleniem podkreślającym unikalność wnętrza oraz nadającym mu niepowtarzalnego charakteru.

Ochrona, Monitoring,Concierge.

Mieszkańcy apartamentów mogą liczyć na liczne dodatkowe usługi oraz rozszerzoną ochronę. Do najbardziej popularnych zaliczamy usługi typu Smart-Dom oraz usługi typu Concierge. Lokatorzy apartamentów mogą liczyć na prywatny serwis, szereg zamawianych usług oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne w mieszkaniach (np. sterowanie ustawieniami mieszkania, temperaturą i wilgotnością powietrza z poziomu telefonu).

Apartamentowce są również dużo lepiej strzeżone niż standardowe osiedla i zapewniają większy poziom dyskrecji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertami sprzedaży jakie mamy w swojej ofercie.Przyjmujemy zlecenia dotyczące zarówno sprzedaży, wynajmu, jak i kupna nieruchomości na terenie Wrocławia i okolic.Opis dzialalnosci


Od 2009 roku zajmujemy się obortem nieruchomościami. Mamy za sobą ponad 250 transakcji na rynku. Klientami naszej firmy są zarówno osoby prywatne jak i firmy. Współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy. W biznesie stawiamy na twarde kompetencje oraz budowanie długofalowych relacji w biznesie. Już dziś zapraszamy Cię do przeglądania naszego serwisu oraz składania zleceń.


agent nieruchomości

Najczęściej przeglądane:

01/22/2014

Inwestowanie w nieruchomości - praktyczny poradnik online.
Zobacz jak można zarabiać na nieruchomościach.

01/22/2014

Jak bezpiecznie kupić pierwsze mieszkanie? Porady i wskazówki przy transakcjach
na rynku nieruchomości.

01/22/2014

Wynajem mieszkania przez biuro nieruchomości w Warszawie. - poradnik. Na co zwrócić uwagę wynajmując mieszkanie.