rynek pierwotny

Rynek pierwotny

Oferty mieszkań i mieszkań od deweloperów z Warszawy

rynek wtórny

Rynek wtorny

Zadbane mieszkania z rynku wtórnego na sprzedaż i wynajem.

ogłoszenia nieruchomości

Ogłoszenia nieruchomosci

Najnowsze oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości z Warszawy. Codziennie nowe oferty.

ConciergeWywodzący się z USA termin oznaczał pierwotnie zawód związany z branżą hotelową. Dzisiaj terminem concierge określa się zestaw dodatkowych usług, z których korzystają mieszkańcy hoteli i luksusowych apartamentówców.

Mieszkaniec może skorzystać z opcji: bookowania biletu, organzacji i umawiania spotkań, opieki nad dziećmi, zamawiania określonych usług do apartamentu, odbioru korespondencji czy też opieki zdrowotnej.

Z usług concierge korzystają zamożne, zapracowane osoby jak i firmy. Delegowanie codziennych zadań to dla nich duża oszczędność czasu. Usługi concierge zazwyczaj przypisane są do danej nieruchomości, choć można je również wykupić w formie abonamentu rocznego od zewnętrznej firmy.Opis dzialalnosci


Od 2009 roku zajmujemy się obortem nieruchomościami. Mamy za sobą ponad 250 transakcji na rynku. Klientami naszej firmy są zarówno osoby prywatne jak i firmy. Współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy. W biznesie stawiamy na twarde kompetencje oraz budowanie długofalowych relacji w biznesie. Już dziś zapraszamy Cię do przeglądania naszego serwisu oraz składania zleceń.

Najczęściej przeglądane:

01/22/2014

Inwestowanie w nieruchomości - praktyczny poradnik online.
Zobacz jak można zarabiać na nieruchomościach.

01/22/2014

Jak bezpiecznie kupić pierwsze mieszkanie? Porady i wskazówki przy transakcjach
na rynku nieruchomości.

01/22/2014

Wynajem mieszkania przez biuro nieruchomości w Warszawie. - poradnik. Na co zwrócić uwagę wynajmując mieszkanie.