rynek pierwotny

Rynek pierwotny

Oferty mieszkań i mieszkań od deweloperów z Warszawy

rynek wtórny

Rynek wtorny

Zadbane mieszkania z rynku wtórnego na sprzedaż i wynajem.

ogłoszenia nieruchomości

Ogłoszenia nieruchomosci

Najnowsze oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości z Warszawy. Codziennie nowe oferty.

Inwestowanie w nieruchomości - WarszawaTemat coraz bardziej popularny wśród młodych osób oraz inwestorów dysponującyh nadwyżkami finansowymi.
Oprócz fizycznego złota inwestycja w nieruchomości jest postrzegana jako najbardziej wiarygodna i zaufana wśród klientów. Sama nieruchomość jest towarem o stabilnej i przewidywalnej wartości, w przeciwienstwie do akcji lub rynku walutowego.
Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany jej utrzymaniem, możesz relatywnie łatwo ją odsprzedać na rynku wtórnym lub skorzystać w tym zakresie ze specjalistycznej firmy.

Dobrze dobrane mieszkanie to atrakcyjne źródło pasywnego, realnego i obliczalnego dochodu w czasie. Stanowi również środek, który możesz wykorzystać jako zabezpieczenie pod inne inwestycje.
Coraz więcej osób właśnie na nich opiera strategie inwestycyjne oraz traktuje je jako środek do finansowej wolności.
Czynnikiem zachęcającym do zakupu nieruchomości jest również bogata oferta mieszkań deweloperskich.

Nigdy wcześniej kupujący nie mieli dostępu do tak szerokiej gamy mieszkań (począwszy od małych mieszkań aranżowanych jako studio, skończywszy na dużych apartamentach z tarasami).
Szczególnie atrakcyjnym rynkiem dla kupujących są apartamenty- zwłaszcza te usytuowane w budynkach z widokiem panoramicznym na okolice. Obecnie deweloperzy oferują również mozliwość łączenia mieszkań co pozwala zaprojektować naprawdę ciekawe rozkłady.

Posiadając odpowiednią nieruchomość możesz zarabiać podwójnie: na wynajmie oraz wzroście jej wartości w czasie.Na zakup dodatkowego mieszkania decyduje się coraz więcej osób pragnących zabezpieczyć przyszłość swoich bliskich (zakup mieszkania na studia, dla jeszcze uczących się dzieci) lub jako prywatna emerytura (dodatkowy, pokaźny miesięczny dochód).

Pokusa pasywnego zarobku na poziomie 1600 zł -10 000 zł przyciąga wiele osób do tej branży tym bardziej, że opłacalność inwestycji w nieruchomości w Polsce jest wyższa niż w wielu krajach w Europie.


Jakie mieszkanie wybrać jako inwestycje pod wynajem?
warszwa-inwestycje.jpg

Od 2009 roku zajmujemy się obortem nieruchomościami. Mamy za sobą ponad 250 transakcji na rynku. Klientami naszej firmy są zarówno osoby prywatne jak i firmy. Współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy. W biznesie stawiamy na twarde kompetencje oraz budowanie długofalowych relacji w biznesie. Już dziś zapraszamy Cię do przeglądania naszego serwisu oraz składania zleceń.

01/22/2014

Inwestowanie w nieruchomości - praktyczny poradnik online.
Zobacz jak można zarabiać na nieruchomościach.

01/22/2014

Jak bezpiecznie kupić pierwsze mieszkanie? Porady i wskazówki przy transakcjach
na rynku nieruchomości.

01/22/2014

Wynajem mieszkania przez biuro nieruchomości w Warszawie. - poradnik. Na co zwrócić uwagę wynajmując mieszkanie.